Endermologia czy karboksyterapia, który zabieg modelujący wybrać?

0
3533

W ostatnich latach zabiegi modelujące ciało stały się niezwykle popularne. Oferta tych zabiegów jest bardzo duża, dlatego wybór tego konkretnego, który spełni nasze oczekiwania może okazać się nie lada wyzwaniem! Zwykle też decydując się na zabiegi kosmetyczne oczekujemy, jak najszybszych rezultów. Zwłaszcza my kobiety jesteśmy bardzo niecierpliwe.

Postaramy się opisać Wam obecnie najlepsze zabiegi modelujące sylwetkę, które nie tylko sprawią, że ciało będzie smuklejsze, ale przede wszystkim pozbawione uporczywego cellulitu. Dodatkowo oba zabiegi działają na poprawę jędrności skóry, poprawiają jej ukrwienie.

Obie propozycje zaliczamy do zabiegów ,które są bezpieczne i są  bezbolesne.

Endermologia LPG Alliance – Twój sposób na piękną figurę

Endermologia jest w 100% naturlaną, bezinwazyjną metodą pyspieszającą spalanie tkanki tłuszczowej ,redukującą cellulit oraz modelującą sylwetkę, która w naturlany sposób reaktywuje metabolizm komórek. To nie tylko skuteczny sposób na modelowanie sylwetki ale przede wszystkim ogromne odprężenie dla ciała po ciężkim dniu w pracy.

Zabieg polega na wykonywaniu masażu mechanicznego z zastosowaniem rolki i klapki. Jest to mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej , która przyśpiesza metabolizm komórkowy oraz stymuluje uwalnianie tłuszczu. Tkanka kóra była zbita i stwardniła zmiękcza się ,dzięki temu możliwe jest uwolnienie i usunięcie tłuszczu z organizmu. Jednoczesnie fibroblasty stymulują produkjcę kolagenu i elastyny co wzmacnia i napina skórę, prowadząc do wymodelowania sylwetki. Zabieg Enermologii LPG Alliance skutecznie usuwa nagromadzone toksyny, odchudza i likwiduje nadmiar wody.

W celu zapewnienia komfortu masaż wykoanuje  się w specialnym kostiumie, który zapewnia optymalną moc zabiegu. Endermologię LPG Alliance serii 10 do 15 przynajmniej 2 -3 razy w tygodniu. Dzięki systematycznym działanom dostrzeżemy fenomanalne efekty, w tak naprawde w bardzo krtóki czasie.

Po serii zabiegów zaleca się wykonywanie zabiegów podtrzymujących efekt, przynajmniej 1 spotaknie w miesiącu.

Aby uzyskać najlpesze efekety należy pamiętac o połączeniu endermologii z dwoma innymi obszarami: dietą oraz ćwiczeniami.

Jakie dokładnie efekty daje endermologia?

– poprawia przepływ krwi i limfy

– działa głęboko, dlatego pozwala dotrzeć do najbardziej problematycznych warstw skóry

– zwalcza na uciążliwy cellulit lepiej niż inne metody

– wspomaga usuwanie zmagazynowanego tłuszczu

– zagęszcza i ujędrnia skórę

– modeluje sylwetkę

Karboksyterapia – jak działa medyczny dwutlenek węgla na modelowanie sylwetki?

Karboksyterapia jest to zabieg z użyciem czystego medycznego dwutlenku węgla, który naturlanie występuje w naszym organizmie przede wszystkim, jako efekt metabolizmu komórkowego. Dodatkowo, przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwonośnych. Karboksyterapia polega na podaniu medycznego dwutlenku węgla przy pomocy bardzo cieńkich igieł. Głębokośc nakłucia uzależniona jest od opracowywanego miejsca.

Ilośc zabiegów karboksyterapii potrzebna do uzyskania najlepszych rezultatów, uzależniona jest od rodzaju problemu.  Zwykle jest to między 6-10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Efekty karboksyterapii:

– redukuje cellulitu

– poprawia jędrność i elastyczność skóry

– rozbija i usuwa z organizmu komórki tłuszczowe

– zmniejsza obwody problematycznych partii ciała

Jak widać oba zabiegi zaliczają się do tych ,które przynosza naprawde fenomenalne efkety. Oba zabiegi mają podobne działanie jednaże bardzo się róznią. Należy pamiętać aby dostosować i dobrać  zabieg indywidualnie do zapotrzebowania skóry i problemu.

Bardzo ważną informacją jest to ,że oba zabiegi można łączyć! 🙂

[Głosów:11    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here