Usuwanie cieni pod oczami w centrum medycyny estetycznej

0
591

Cienie pod oczami pojawiają się u młodych, jak i nieco starszych osób. Warto spróbować je wyeliminować, ponieważ w ten sposób dba się o własną cerę oraz dobre samopoczucie. Można to zrobić w centrum medycyny estetycznej, zapisując się na profesjonalne zabiegi, dzięki którym zainteresowani pacjenci w krótkim czasie usuną cienie pod oczami. Na samym początku należy jednak poznać wskazania do wykonania takich zabiegów, efekty oraz przeciwwskazania.

Usuwanie cieni pod oczami – na jakie zabiegi można się zdecydować?

Medycyna estetyczna w Pile jest bardzo rozwinięta, dzięki czemu pacjenci mogą skorzystać z kilku różnych zabiegów. Oto trzy podstawowe możliwości:

  • mezoterapia igłowa,
  • osocze bogatopłytkowe,
  • kwas hialuronowy.

Jednym z najczęściej wykorzystywanych zabiegów jest ten z użyciem wspomnianego wyżej kwasu hialuronowego. Całość opiera się na zaaplikowaniu kwasu hialuronowego w tzw. “dolinę łez”. Tym samym likwiduje się zagłębienie pomiędzy dolną powieką a policzkiem. Dochodzi do zanikania sińców, a skóra zacznie nabierać jaśniejszego kolorytu. Usuwanie cieni pod oczami w centrum medycyny estetycznej to prawdziwy strzał w dziesiątkę. W ten sposób można się pozbyć problemu podkrążonych oczu i zadbać o to, aby skóra stała się elastyczna, gładka i właściwie nawilżona.

Usuwanie cieni pod oczami – wskazania, efekty i przeciwwskazania

Profesjonalne zabiegi, dzięki którym można usunąć cienie pod oczami są wskazane zwłaszcza w przypadku fałd powiekowo-policzkowych, niewielkich worków pod oczami oraz sińców i cieni. Podstawowe przeciwwskazania do wykonania tego typu zabiegów to z kolei: opryszczka, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, ciąża, poważne przeziębienie, grypa, karmienie piersią, aktywne stany zapalne, blizny przerostowe lub nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub którykolwiek ze składników, z którego korzysta się podczas zabiegu. Nie obejdzie się bez specjalistycznej konsultacji lekarskiej, podczas której lekarz przeprowadzi z pacjentem wywiad i w razie możliwości zapisze go na zabieg.

Jeśli chodzi o to, jakich efektów można się spodziewać po zabiegach usuwania cieni pod oczami warto podkreślić w tym miejscu m.in. wyrównanie skóry i rozświetlenie powierzchni oka, uzyskanie świeżej i wypoczętej twarzy oraz znaczne odmłodnienie cery. Pacjenci poczują się atrakcyjniejsi i nie będą narzekać na kondycję własnej skóry. Cienie pod oczami odejdą w zapomnienie, co przełoży się na większą pewność siebie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych czy też relacji damsko-męskich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here