Co to jest labioplastyka laserowa?

0
994

Problemy natury intymnej bardzo często powodują głęboko ukrywane kompleksy, które utrudniają codzienne życie i czerpanie z niego całymi garściami. Coraz częściej jednak można spotkać się z otwartością na te tematy, o czym świadczy stale rozwijająca się medycyna i pojawianie się nowych możliwości. Damskie kłopoty ze sferą intymną mogą zostać zażegnane dzięki labioplastyce – zabiegowi plastyki warg sromowych mniejszych.

Labioplastyka – operacja plastyczna czy zabieg medyczny?

Labioplastyka to pojęcie z ginekologii estetycznej. Jest to zabieg wykonywany po podaniu miejscowego znieczulenia – nie wymaga całkowitej narkozy. Jest bezpieczny i mniej bolesny, niż tradycyjna operacja chirurgiczna skalpelem. Również okres rekonwalescencyjny przebiega w łagodniejszy i krótszy sposób. Należy jednak dodać, że labioplastyka ma również wiele wspólnego z leczeniem terapeutycznym – poprawia nie tylko stan zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Eliminuje kompleksy związane z intymnością, co w konsekwencji pomaga kobietom odzyskać pełnię szczęścia. Labioplastyka poprawia wygląd warg sromowych, co powoduje podniesienie pewności siebie u kobiet, a także ogranicza powracające infekcje intymne.

Wskazania do wykonania labioplastyki

Skorzystanie z tego zabiegu zaleca się kobietom, które posiadają dyskomfort w okolicach intymnych z przyczyn złej anatomii warg sromowych. Niedogodności te mogą pojawić się po porodzie lub wynikać z procesu starzenia się ciała. Przerost lub asymetria warg sromowych może powodować problemy z utrzymaniem higieny okolic intymnych i wpływać na pojawiające się często dolegliwości zapalne, ból czy podrażnienia. Kobiety, które borykają się z nieodpowiednim rozmiarem warg sromowych, odczuwają często dyskomfort lub niechęć w stosunku do kontaktów intymnych. Odpowiedzią na wszystkie te problemy jest właśnie labioplastyka.

Labioplastyka Poznań – na czym polega zabieg?

Kobiety pragnące pożegnać się z problemem zbyt dużych warg sromowych mogą znaleźć pomoc w poradni medycznej Blumedica w Poznaniu. Ta renomowana placówka dysponuje wysoce doświadczonymi specjalistami z zakresu położnictwa i ginekologii, a także jest w posiadaniu sprzętu najnowszej generacji. Labioplastyka Poznań jest zabiegiem, który odbywa się za pomocą wysokiej klasy lasera Beladona CO2, którego zaletą jest bezpieczeństwo i wysoka precyzja. Korekta warg sromowych wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Cały proces trwa do dwóch godzin i kończy się założeniem kilku rozpuszczalnych szwów. Labioplastyka Poznań w Blumedica to kompleksowa i doskonała opieka medyczna, co potwierdzają liczne pozytywne opinie dotychczasowych pacjentek.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here