Poduszka do siedzenia – podstawowy asortyment na podróż lub do pracy

0
990

Siedzący tryb życia jest wyjątkowo destrukcyjny dla naszego organizmu. Przybieramy nienaturalną pozycję ciała, więc szybko może dojść do przykurczów, które będą powodem kolejnych komplikacji i konsekwencji. Jak temu zapobiec i czy można zrobić to w sposób efektywny? Oczywiście, że tak, lecz koniecznie trzeba sięgać po sprawdzone konstrukcje, do których należy oryginalna poduszka do siedzenia.

Czemu warto zainwestować w takie wyposażenie? Dokładnie przedstawimy Ci wszystkie informacje, czego możesz spodziewać się, jeśli zawczasu nie zadbasz odpowiednio o swój kręgosłup i mięśnie, tłumacz, jak działa poduszka do siedzenia. Mamy nadzieję, że dzięki temu poznasz istotę takich produktów i poznasz wszystkie zalety oferowanych możliwości.

Poduszka do siedzenia dla kierowców

Zacznijmy od najbardziej narażonej grupy specjalistów. Kierowcy zazwyczaj pod koniec swojego życia zawodowego, skarżą się na bardzo duże bóle kręgosłupa, które spowodowane są przez wielogodzinne ułożenie ciała i siły, które oddziałują na ciało, gdy dany pracownik musi trzymać nogi w kompletnie nienaturalnej pozycji. Nacisk, który kładziony jest na kręgosłup, to kilkaset kilogramów podczas każdego naciśnięcia pedału gazu, sprzęgła lub hamulca. Do tego należy dodać niskiej jakości fotele, które nie są ergonomiczne i przystosowane do konkretnej sylwetki. Poduszka do siedzenia ma zadanie odciążyć odcinek lędźwiowy, który w tym wypadku narażony jest najmocniej na poważne dolegliwości.

Poduszka dla pracowników biurowych

Pracujesz od 6 godzin dziennie przy biurku? W takim razie masz powód, by zacząć obawiać się o swój kręgosłup i organizm. Gdy siedzisz, cały czas przykurczasz tylną taśmę nóg i rozluźniasz pośladki, które są jednym ze stabilizatorów kręgosłupa. Oczywiście zazwyczaj też garbimy się, wyprowadzając do przodu barki. Możemy więc spodziewać się dwóch najpopularniejszych obecnie wad postawy – zaokrąglonych pleców w odcinku piersiowym i hiperlordozy w dolnym odcinku lędźwiowym. Poduszka do siedzenia ma zadanie minimalizować problemy obydwu tych punktów, lecz nie zapominaj także o regularnych ćwiczeniach korekcyjnych.

Poduszka dla młodych mam po porodzie

Ciąża to wspaniały, lecz wyjątkowo bolesny i często problematyczny okres w życiu każdej kobiety. Bóle pleców i problemy z odpowiednim ułożeniem ciała w czasie leżenia lub siedzenia to niemal standard. Możemy mówić o wielu innych dolegliwościach, lecz nie zamierzamy Was straszyć, tylko zaoferować rozwiązanie większości problemów. Jest nim profesjonalnie zaprojektowana poduszka do siedzenia dla kobiet w ciąży lub po porodzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here