Dieta pudełkowa – różne wersje diet

0
602

Jedną z największych zalet gotowej diety pudełkowej jest fakt, że możemy dobrać ją sobie indywidualnie, w zależności od naszych potrzeb i możliwości.

W każdym przypadku firmy cateringowe umożliwiają wybór spośród kilku rodzajów diet, by można było wybierać posiłki, które będą nam smakować. Podstawowa jest dieta tradycyjna uwzględniająca mięso, następnie dieta wegetariańska z rybami, wegetariańska bez ryb, wegańska, surowa, ketogeniczna oraz inne, w zależności od firmy, która taki catering zapewnia. Jedną z największych zalet gotowej diety pudełkowej jest fakt, że możemy dobrać ją sobie indywidualnie, w zależności od naszych potrzeb i możliwości. Dobra dieta pudełkowa Radom to dieta spersonalizowana. Polega to na takim doborze składników i oczywiście wartości kalorycznej, by było to zgodne z potrzebami konkretnego organizmu, a każdy ma przecież inny wiek i inną wagę.

Dieta pudełkowa Radom – jakie potrawy można zamówić?

Dieta

Wśród dań serwowanych w ramach diety pudełkowej jest wiele potraw surowych, ale też dużo gotowanych na parze. W posiłkach znajdują się zarówno produkty polskiego pochodzenia, jak i zagraniczne. Chodzi przede wszystkim o jak największe urozmaicenie diety. Często serwowane są zdrowe zupy, które nie mają dodatku w postaci tłuszczu czy gęstej śmietany. Wyjątkowo często serwowane są także różnego rodzaju sałatki i surówki, a także ryby, gdyż są świetnym uzupełnieniem jadłospisu. Większość dań jest gotowana w wodzie lub na parze. Zdarzają się także pieczone bez tłuszczu, ale mało jest smażonych, gdyż są one po prostu niezdrowe. Z pewnością w diecie pojawią się takie potrawy jak zupa ogórkowa, chłodniki, wrapy czy ciasto owsiane. Na stronach firm cateringowych są przykładowe jadłospisy, więc można sobie sprawdzić, co konkretna dieta oferuje i czy składniki, które wchodzą w jej skład są dla nas odpowiednie, czy też nie. Dieta pudełkowa Radom może też obfitować w owoce morza oraz inne produkty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here