Bloomea – niezbędne urządzenie do modelingu w gabinecie kosmetycznym

0
1285

Jeśli zależy nam na tym, by otworzyć gabinet kosmetyczny, bądź też poszerzyć ofertę obecnego, warto wówczas wziąć pod uwagę wzbogacenie szeregu zabiegów o te związane z modelingiem skóry. Można je profesjonalnie przeprowadzić przy użyciu najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia, mianowicie za pomocą Bloomea. Urządzenie to wykorzystuje trzy technologie, które współdziałają ze sobą w sposób synergiczny, a są nimi Makroeksfoliacja, Mikrowibracja i Luminoterapia.

Niezależnie od tego, czy nasz gabinet kosmetyczny jest lub ma być większy, czy mniejszy, możemy mieć pewność, że obecność w nim urządzenia Bloomea nie przełoży się na mniejszą funkcjonalność pomieszczenia – sprzęt ten nie zajmuje bowiem wiele miejsca, a przy tym jest niezwykle wytrzymały. W dodatku za jego pomocą można znacznie poszerzyć zakres świadczonych usług w gabinecie kosmetycznym, co niewątpliwie przełoży się na większe zainteresowanie ofertą. Tym bardziej, że zastosowanie tego urządzenia w szeroko pojętym modelingu skóry, daje w krótkim czasie bardzo dobre rezultaty.

Jednak to, co może być najbardziej istotne dla klientów gabinetu kosmetycznego, to fakt, że urządzenie to, kiedy jest włączone, nie wywołuje najmniejszego nawet uczucia dyskomfortu, nie mówiąc już o odczuwaniu jakiegokolwiek bólu. Zabiegi kosmetyczne przy użyciu Bloomea są więc całkowicie bezpieczne. Ponadto urządzenie to pracuje bardzo cicho, toteż w trakcie zabiegu kosmetycznego klient będzie czuć się komfortowo. Tym bardziej, że każda kuracja z wykorzystaniem tego sprzętu nie będzie trwać w nieskończoność. Zabiegi modelingu przy użyciu tego urządzenia trwają od 20 do 60 minut i już po pierwszym zastosowaniu widać wyraźną różnicę.

Bloomea to urządzenie, które jest w stanie poprawić kondycję praktycznie każdego rodzaju skóry, niezależnie od tego, czy jest ona naczyniowa, wrażliwa, czy też bardzo cienka. Najczęściej sprzęt ten wykorzystuje się podczas zabiegu modelowania skóry twarzy i wtedy można osiągnąć zadowalające efekty, bez względu na to, czy chodzi o redukcję zmarszczek, przebarwień, czy też najważniejsze jest ujędrnienie, wymodelowanie twarzy, czy nawilżenie skóry. Jednak urządzenie to może znacznie więcej, gdyż można go z powodzeniem używać także wtedy, gdy chcemy poprawić wygląd skóry dłoni, szyi, dekoltu, czy też klientowi gabinetu kosmetycznego będzie zależeć na tym, by pozbyć się rozstępów z pośladków, ud, piersi, brzucha, czy z ramion. Można liczyć na to, że zastosowanie tego urządzenia doskonale się sprawdzi w każdym z wymienionych przypadków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here