Zabieg powiększania punktu G

0
560

Powiększanie punktu G to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Świadome swoich potrzeb kobiety, chętnie korzystają z postępu medycyny, aby zwiększyć satysfakcje ze swojego życia seksualnego. Na czym polega ten zabieg i kiedy warto się na niego zdecydować?

Powiększanie punktu G Warszawa– co to za zabieg?

Luźne statystyki podają, że niemal 10% kobiet nigdy w życiu nie doświadczyło orgazmu. Duże grono pań przyznaje również, że nawet jeżeli udaje im się go osiągnąć, sytuacje takie należą do rzadkości, a współżycie nie zawsze zapewnia im pożądane spełnienie. Jak widać, problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej są bardzo powszechne. W takich sytuacji z pomocą przychodzi nieskomplikowany i bezpieczny zabieg, jakim jest powiększanie punktu G Warszawa.

Co jednak ma wspólnego punkt G ze zwiększeniem satysfakcji ze swojego życia seksualnego? Ten dosyć intrygujący i owiany mgiełką tajemniczy punkt, po raz pierwszy został opisany w latach 50 na początku XX w. Niemiecki uczony Ernest Gräfenberg po wielu latach badań i obserwacji odkrył, że jest to erogenna strefa znajdująca się na przedniej ścianie pochwy. Zlokalizowane są na niej naczynia krwionośne, gruczoły, nerwy, a sama ma postać niedużego zgrubienia. Niekiedy z powodu różnych czynników – między innymi wraz z wiekiem – zmniejsza się znajdująca na nim liczba receptorów czuciowych, a to przyczynia się do trudności w osiąganiu orgazmów. Zabieg powiększania punktu G ma za zadanie uwydatnić go, co sprawi, że będzie intensywnej stymulowany podczas współżycia oraz bardziej wrażliwy na bodźce. To prosty sposób, aby częściej przeżywać orgazm, a tym samym przenieść doznania łóżkowe na wyższy poziom.

Jak wygląda zabieg powiększania punktu G?

Powiększanie punktu G to prosty, bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, co sprawia, że coraz więcej kobiet się na niego decyduje. Do jego przeprowadzenia używa się kwasu hialuronowego, który jest naturalną substancją występującym w organizmie każdego człowieka. Zabieg polega na wstrzyknięciu go w odpowiednie miejsce i jest podawany pod miejscowym znieczuleniem, co sprawia, że pacjentkom nie towarzyszy ból. Jest dosyć krótki – z przeprowadzoną wcześniej konsultacją lekarską trwa zaledwie 20 minut. Nie jest wymagany po nim okres rekonwalescencji. Pacjentka od razu może wrócić do pracy zawodowej i codziennych zajęć, a już po kilku godzinach wznowić współżycie. Zabieg nie jest komplikowany i raczej nie ma przeciwko niemu żadnych przeciwwskazań, jednak zawsze musi być poprzedzony krótkim wywiadem lekarskim.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here