Ubichinol w sklepie KenayAG – koenzym Q10 jako kompleksowy suplement diety

0
1408

Koenzym Q10 jest znany i ceniony na rynku naturalnych suplementów diety. Preparaty z ubichinolem (bardziej pożądaną formą koenzymu) stają się powoli bestsellerami w ofercie sklepu KenayAG. Dlaczego popyt na te suplementy rośnie? I czy warto inwestować w kosmetyki oraz tabletki z koenzymem Q10? Przyjrzyjmy się właściwościom ubichinolu. Związek ten nie bez kozery zyskał miano energetycznego doładowania dla organizmu…

Skąd bierze się w nas energia?

To nie przypadek, że powstawanie energii w strukturach komórki łączymy właśnie z ubichinolem. Koenzym Q10 jest odpowiedzialny za pracę mitochondriów, które są niczym kocioł grzewczy – odpowiadają za przemiany związków odżywczych i produkcję energii na poziomie komórkowym. Dlatego też koenzym Q10 wskazuje się jako jeden z najistotniejszych suplementów diety wzmacniający strategiczne organy, jak serce czy wątroba, które są nieustannie obciążone. Działanie ubichinolu to także regulowanie poziomu cukru we krwi, jest więc doskonałym wsparciem dla osób, które borykają się z cukrzycą, a także formą profilaktyki dla tych, którzy są obciążeni genowo w tym zakresie. Specjaliści z firmy Kenay oferują go jako środek profilaktyczny dla osób w każdym wieku.

Jeśli już mówimy o energetycznym wsparciu naszych strategicznych organów, to warto dodać, że koenzym Q10 jest bardzo ceniony w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. To właśnie mózg zużywa największe pokłady energii i wymaga jej dostaw z wielką regularnością. Zaburzenia w produkcji energii mogą wywołać długofalowe powikłania. Dlatego regularne przyjmowanie suplementów diety ubichinolu jest szalenie ważne dla odpowiedniego balansu wszystkich układów naszego organizmu. W KenayAG stawia się właśnie na takie formuły suplementów, które mają możliwie najszersze działanie.

Koenzmym Q10

Fot. Koenzmym Q10 – Sklep.kenayag.com.pl

Pytamy KenayAG: Na co koenzym Q10 jeszcze się przydaje?

OK, udało nam się przybliżyć najważniejszą funkcję ubichinolu, ale to nie wszystko o czym chcemy wam powiedzieć – zapewnia nas ekspert ze sklepu KenayAG. Koenzym Q10 to preparat, który pozwoli wam utrzymać odpowiedni wzrok oraz zdrowe oskrzela. Jest także bardzo ceniony w terapiach poprawiających płodność u mężczyzn. Wykazano, że suplementacja ubichinolem zwiększa koncentrację i ruchliwość plemników. Te właściwości koenzymu Q10 stają się powoli kluczowe, gdyż postępujące problemy z płodnością wśród młodych par są niepokojące. Odpowiednio wcześnie zastosowana kuracja może pozwolić także pozornie zdrowym osobom uniknąć przykrych powikłań zdrowotnych. Koenzym Q10 można traktować jako uniwersalny, profilaktyczny środek prozdrowotny.

Koenzym Q10 – silny przeciwutleniacz

Do jednej z istotniejszych zalet naturalnych suplementów diety jest ich działanie antyoksydacyjne. Wolne rodniki mają zdolność do uszkadzania struktur w naszym organizmie, powodują groźne stany zapalne. Te znowu są bardzo groźne, gdyż potrafią siać zniszczenie w ukryciu przez bardzo długi czas. Efekt? Niestety twierdzi się, że przewlekłe stany zapalne wpływają na zmiany rakowe. Dlatego warto stosować antyoksydanty, koenzym Q10 jest świetnym przykładem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here