Silikonowe plastry na blizny

0
101

Ciąża to niezwykły okres w życiu każdej kobiety. Niezależnie od wieku w jakim ją przechodzi, od tego czy jest to pierwsza ciąża czy kolejna – zawsze jest to czas, który przeżywa się bardzo emocjonalnie. Nowe życie, które dopiero się rozwija to prawdziwy cud, warto więc celebrować każdy moment tego niezwykłego czasu. Jednak ciąża to nie tylko emocje, to także ogromne zmiany w ciele kobiety, na które trzeba się przygotować.

Idealne ciało przed ciążą kontra ciało po porodzie

Dla kobiet, które rodzą swoje pierwsze dziecko może być trudne do zaakceptowania to, jak zmienia się ich ciało pod wpływem ciąży i jego wygląd po urodzeniu dziecka. Większość kobiet przed pierwszą ciążą ma idealne ciało – szczupłe, zadbane, gładkie. Zaś po ciąży wygląda ono całkiem inaczej: ma ono rozstępy, dodatkowe kilogramy, zwisającą skórę. To wszystko można wypracować na nowo, potrzeba jednak na to dużo czasu.

Co zrobić z blizną po cesarskim cięciu?

Nadmierne kilogramy i rozstępy łatwo można zniwelować poprzez intensywne ćwiczenia i racjonalną dietę. Jednak jeśli kobieta rodziła poprzez cesarskie cięcie, wtedy na jej brzuchu zostaje bardzo duża i niezbyt efektowna blizna. Kobiety zwykle chcą się tej blizny pozbyć, by znów wyglądać atrakcyjnie. Na pewno pomocne w takiej sytuacji będą silikonowe plastry na blizny, które także można wykorzystać na bliznę po cesarskim cięciu. Plastry te są bardzo skuteczne w działaniu – przede wszystkim mocno ściągają one skórę, by rozcięcie jak najlepiej zrosło się na nowo. Blizny po cesarskim cięciu nie wyglądają estetycznie, głównie dlatego, że rozciągają się na całej szerokości brzucha – od biodra do biodra. Na taką bliznę trzeba skutecznych środków, a takim właśnie środkiem są plastry na blizny po cesarskim cięciu – Scarban.

Skuteczność działania to podstawa

Szukając środków na blizny mamy na celu uzyskanie jak najlepszego efektu. Przede wszystkim zależy nam na tym, by skóra dobrze i równo się ze sobą zrosła. Do tego chcemy by blizna jak najszybciej się zagoiła i była praktycznie niezauważalna. Na pewno plastry w takim wypadku sprawdzą się o wiele lepiej niż maści i kremy do smarowania blizny. Plastry należy co jakiś czas wymieniać, aż blizna dobrze się zrośnie. Należy też utrzymywać ranę w czystości często ją przemywając i dbając o jej higienę, by nie wdało się żadne zakażenie. Dzięki plastrom można w krótkim czasie odzyskać swój wygląd sprzed ciąży i znowu się cieszyć swoim zadbanym ciałem – wtedy każda młoda mama będzie z jeszcze większą radością przeżywała swoje macierzyństwo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here