Rozmiar pochwy nie pasuje do rozmiary członka

0
4523

Niedopasowanie pod względem wielkości narządów płciowych zdarza się niezwykle rządków. Może się jednak zdarzyć, że penis jest zbyt duży, a pochwa za mała, wtedy stosunek seksualny jest utrudniony, budzi to nie tylko ból przy seksie, ale i frustrację partnerów. Seksuolodzy przekonują jednak, że niedopasowanie pod względem wielkość narządów płciowych nie wyklucza udanego pożycia. Kluczem do sukcesu jest kochanie się w odpowiednich pozycjach. Zobacz, co zrobić, jeśli rozmiar pochwy nie pasuje do rozmiaru członka.

Jak się okazuje, kształt i rozmiar narządów płciowych nie ma wielkiego wpływu na udane pożycie. Zbyt mały penisa, za luźna pochwa, dużych rozmiarów członek czy wąska pochwa nie musi być przyczyną tego, że seks wiązać będzie się z bólem i frustracją. Niedoskonałością anatomicznej budowy narządów płciowych zaradzić może bowiem finezja, wyobraźnia i sztuczki w sypialni. To dzięki nim miłosne igraszki będą dawały nam 100% satysfakcji.

Zbyt mała pochwa – czy to możliwe?

Długość kobiecej pochwy wynosi od 7 do 14 centymetrów. Trzeba jednak pamiętać, że ściany pochwy są niezwykle rozciągliwe, a jej powierzchni pofałdowana. Oznacza to, że nawet pochwa, która wydaje się mała i ciasna może pomieścić dużych rozmiarów penisa. Podaje się, że podczas penetracji w czasie dużego podniecenia pochwa może się rozciągnąć nawet do 20 centymetrów. Wskazuje się jednak, że tak duży członek może powodować dyskomfort, ponieważ uderza w szyjkę macicy i powoduje ból.

Mały penis – powód do zmartwień?

Długość penisa spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Każdy z panów chciałby się pochwalić dużym przyrodzeniem. Jak jednak podkreśla seksuolodzy, pokaźnych rozmiarów członek nie jest kluczem do udanego seksu. Należy pamiętać, że punkt G kobiety znajduje się ok. 3 cm od wejścia do pochwy, na jej przedniej ścianie. Obszar ten można bez problemu wyczuć palcami, a także krótkim penisem. Panowie z małym członkiem nie powinni się więc obawiać, że nie będą w stanie zapewnić partnerce rozkoszy.

Za szeroka pochwa + cienki i nieduży penis – jak się kochać, aby osiągnąć rozkosz?

W przypadku, gdy pochwa jest za szeroka a penis nieduży i cienki ,wskazane są pozycję, które zwiększają tarcie. Do takich zalicza się odmianę pozycji klasycznej, w której kobieta leży płasko na plecach i opiera nogi o klatkę piersiową partnera. Wskazane jest również mocne wypychanie bioder przez partnerkę i zaciskanie nóg, przy jednoczesnym zaciskaniu mięśni pochwy.

Za szeroka pochwa + długi, ale cienki penis – jak się kochać, aby osiągnąć rozkosz?

Panowie, którzy mają długiego, ale cienkiego penisa powinni kochać się ze swoimi partnerkami w pozycjach, które gwarantują niezbyt głęboką penetrację. Zalecane pozycje to te, w których kobieta jest na górze, dzięki temu może ona sama kontrolować głębokość penetracji. W czasie seksu partnerka powinna też poruszać biodrami w różnych kierunkach, co pomoże skierować członka na wrażliwe miejsca w pochwie.

Partnerzy o takiej budowie anatomicznej mogą również spróbować seksu od tyłu w pozycji klęczącej, seksu na łyżeczkę czy nożyczki – przodem do siebie, a ona jedną nogę umieszcza między jego udami.

Płytka pochwa + krótki, ale gruby penis – jak się kochać, aby osiągnąć rozkosz?

Przy płytkiej pochwie i grubym, ale niedużym penisie największa rozkosz osiąga się przy pozycji na pieska i od tyłu. Partner powinien celować w przednią część pochwy. W osiągnięciu seksualnego spełnienia pomoże także pozycja misjonarskiej w wersji, kiedy ona unosi pupę, prostuje nogi i kładzie je na jego ramionach.

Wąska pochwa + gruby penis – jak się kochać, aby osiągnąć rozkosz?

Kiedy pochwa wydaje się zbyt wąska, a penis za gruby należy zadbać o zwiększenie jej rozwarcia. To można osiągać poprzez intensywniejszą grę wstępną. Po uzyskaniu maksymalnego rozwarcia kochać można się niemal w każdej pozycji np. misjonarskiej. Od tyłu, siedzącej, przodem.

Seks oralny – tu rozmiary nie mają znaczenia?

Zbyt wąska pochwa czy za gruby penis nie przeszkadzaj natomiast w uprawianiu seksu oralnego. Przy nim rozmiar narządów płciowych nie ma żadnego znaczenia. Partnera doprowadzić można do rozkoszy za pomocą ust bez względu na wszystko. Jeśli więc czujemy, że coś jest nie tak, zapoznamy się z technikami pieszczot językiem.

Jak osiągnąć satysfakcję seksualną?

Skoro satysfakcja seksualna nie należy od wielkości i kształtu narządów płciowych to od czego? Okazuje się, że wpływa na nią wiele czynników. Oprócz sprawności i zaawansowania w technikach seksualnych liczy się też wzajemne zaufanie i poczucie bliskości między partnerami. Dlatego też, jeśli w sypialni ma się problemy, to warto o nich porozmawiać i wspólnie poszukać rozwiązania. Należy pamiętać, że znalezienie odpowiednich pozycji pozwalający osiągnąć satysfakcję z seksu nie zawsze jest łatwe i szybkie, czasem trzeba wielu prób. W przypadku, gdy samodzielne starania o poprawę pożycia spełzają na niczym, to warto poszukać pomocy u specjalisty. Pary z problemami w sypialni powinny więc wybrać się do seksualnego, który podpowie, jak kochać się, aby uzyskać rozkosz.

[Głosów:6    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here