Pozbądź się problemu wypadających włosów!

0
1534

Włosy są ważnym elementem naszego wizerunku. W końcu, jak nas widzą, tak nas piszą. Osoba o eleganckiej i modnej fryzurze jest pewna siebie i może brylować w towarzystwie. Z kolei, gdy nasze kosmyki są mocno przerzedzone, otoczenie może postrzegać nas jako osoby, które o siebie nie dbają. Na wypadanie włosów nie mamy wpływu, ale na ich odzyskanie już tak. Pomóc może przeszczep włosów.

Gdy z dnia na dzień mamy coraz mniej na głowie…

Problem łysienia częściej dotyka mężczyzn, ponieważ u kobiet ochronnie na cebulki kosmyków działają żeńskie hormony- estrogeny. Jeżeli problem wypadania niepokojącej liczby włosów zaczyna dotykać pań, często przyczyną jest nieprawidłowa gospodarka hormonalna, więc w pierwszej kolejności należy udać się po poradę endokrynologiczną. Wypadanie włosów, zarówno u kobiet i mężczyzn, może mieć też inną przyczynę (może być np. wynikiem chorób takich, jak: łysienie plackowate, telogenowe, anagenowe bądź androgenowe). Trzeba pamiętać, iż z wiekiem nasze kosmyki także tracą wcześniejszą formę. Gdy dosięgnął nas jeden z powyższych problemów, często jedynym wyjściem jest transplantacja włosów.

Profesjonalny trycholog Katowice

Po poradę medyczną, wstępną diagnozę oraz w konsekwencji fachowe leczenie warto udać się do katowickiej kliniki doktora Turowskiego. Ośrodek oferuje kompleksową obsługę w zakresie leczenia chorób mieszków włosowych. Wśród proponowanych usług znajdują się nowoczesne i coraz bardziej popularne na całym świecie metody: przeszczep włosów FUE- ARTAS czy Technologia laserowa CAPILLUS. Stronę łatwo znaleźć w wyszukiwarce Google, posiłkując się hasłem “trycholog katowice”. Warto pamiętać, że z problemem łysienia nie jesteśmy sami i nie ma sytuacji tak beznadziejnej, by nie dało się jej naprawić. Wystarczy odważyć się wyjść ze swoim problemem na zewnątrz i umówić się na wizytę, która może odmienić nasze życie.

Co to jest CAPILLUS i FUE-ARTAS?

Transplantacja włosów metodą FUE-ARTAS jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna, a polega na pracy perfekcyjnego robota, który doskonale rozpoznaje mieszki włosowe najlepszej jakości, a osadzając je na głowie zachowuje naturalny i dokładny wzorzec rozmieszczenia, co sprawia, że nikt gołym okiem nie zauważy, że nasza fryzura powstała w niekonwencjonalny sposób. Z kolei metoda laserowa CAPILLUS to sposób na regenerację i odpowiednią stymulację komórek skóry głowy za sprawą nałożenia specjalnego laserowego czepka. Zabiegi dokonywane w katowickiej klinice są skuteczne i pozwalają ludziom dotkniętym przypadłością łysienia rozpocząć nowe, lepsze życie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.drturowski.pl/pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here