Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej

0
1840

Podnieca i rozpala – takie jest zadanie gry wstępnej. Niestety nie wszystkim parom ona wychodzi. Wraz ze stażem związku może stać się ona nudna i mało atrakcyjna. Jeśli czujesz, że jej lub jego działania cię nie rozpalają pora na wypróbowanie pomysłów na urozmaicenie gry wstępnej. Nowości w sypialni sprawią, że z powrotem staniemy się chętni i gotowi do pełnych igraszek. Zobacz, jak zadbać o gorąca atmosferę w sypialni.

Początki związku łączą się z dużym pobudzeniem seksualnym i niemal niespożytym apetytem na seks. Zakochani niemal nie wychodzą z sypialni, jednak z biegiem czasu atmosfera może ulec ostudzeniu. Wynika to ze spadku feromonów, endorfin i innych substancji chemicznych odpowiadających za podniecenie. Oznacza to, że życie seksualne wchodzi w fazę stabilizacji, a w sypialni nie jest już tak gorąco, ekscytująco i intensywnie jak na początku. Można temu jednak zaradzić. Pomysłów na urozmaicenie gry wstępnej jest co niemiara. Wybierając je, warto kierować się własnymi upodobaniami i potrzebami. Pamiętajmy, że w sypialni partnerzy powinni czuć się przede wszystkim kochani i bezpieczni.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: romantyzm, romantyzm i romantyzm

Wydaje się, że romantyczna atmosfera w sypialni to banał, jednak potrafi ona zdziałać cuda. Pary z długim stażem często o niej zapominają, skupiając się na przyziemnych sprawach. Romantyzm znika w obliczu zakupów, nieodrobionych lekcji dzieci czy opłat za mieszkanie. Tymczasem romantyczna atmosfera to podstawowy i zawsze skuteczny pomysł na urozmaicenie gry wstępnej. Chcą na nowo rozpalić uczucia, warto w sypialni na nowo stworzyć romans! Jak? Zadbaj o satynową pościel, świece, płatki róż, seksowną bieliznę, czerwone wino. Zobaczysz, że seks w takim otoczeniu jest o wiele lepszy i bardziej zmysłowy, niż na stosie zalegającego prania lub dziecięcych zabawkach.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: całuje i nie pytaj co dalej!

Pocałunki to podstawa gry wstępnej, nie warto jednak ograniczać się tylko do tych w usta. Pomysłem na urozmaicenie gry wstępnej jest zapoznanie się ze strefami erogennymi partnera i pieszczenie je w odpowiedni sposób: całowanie, lizanie, podgryzanie. Ciekawym sposobem na poznanie wszystkich erotycznych miejsc partnera jest stworzenie indywidualnej mapy np. za pomocą szminki. Nie zapominajmy też o staromodnej rozmowie. W urozmaiceniu gry wstępnej pomoże poznanie nam oczekiwań partnera.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: przez żołądek do serca

Jedzenie i seks doskonale się ze sobą łączą, dlatego miłosne igraszki warto poprzedzić smaczną kolacją. Możecie ją spożyć w romantycznej aurze jadalni, w restauracji lub w sypialni. Kolacja urozmaicająca grę wstępną obowiązkowo powinna składać się z afrodyzjaków. Nie może w niej zabraknąć owoców, czekolady, bitej śmietany, miodu – wszystkie te produkty najlepiej zjeść… z ciała partnera. Pamiętaj, aby w czasie gry wstępnej nie zaprzątać sobie głowy bałaganem czy plamami na pościeli.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: jak w salonie SPA

Masaż to doskonały wstęp do miłosnych igraszek. Jest podniecający i relaksujący. Masażu nie warto ograniczać jedynie na karku i ramion, najlepszy jest masaż całego ciała. Aby to urozmaicenie gry wstępnej się udało, warto zaopatrzyć się w pachnący olejek do masażu, zadbać o odprężającą muzykę, świece i kadzidełka. W internecie można znaleźć wiele instrukcji, jak wykonać masaż erotyczny – dobrze jest też zdać się na własną intuicję, wszak my najlepiej wiemy, jak lubi być dotykany nasz partner.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: seks -gadżety i przebieranki

Pomysłem na urozmaicenie gry wstępnej, jest sięgnijcie po seks-gadżety. Kupisz je w seks shopach lub w Internecie. W takich przypadkach dostaniesz zarówno te subtelne jak piórka do pobudzania ciała, jak i bardziej wyuzdane. Pomogą one osiągnąć nowe seksualne doznania.

Ogień w sypialni rozpalić mogą również rozmaite przebrania. Erotycznych strojów jest co niemiara. Na jedną noc możesz zostać seksowną pielęgniarka, policjantką czy nauczycielką. Możesz też wybrać bardziej wyuzdanej przebrania np. kobiety-kota czy diablicy. To, w jaką rolę się wcielisz, zależy od waszych erotycznych fantazji. Stawiaj na przebieranki w sypialni, zadbaj nie tylko o strój, ale i scenografię.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: mów do mnie jeszcze

Zmysły kochanków rozpalić nie tylko gesty, ale i słowa. Wyszeptane słowa miłości czy wręcz przeciwnie świństewka potrafią rozpalić nas do czerwoności. Co więcej, rozmowa w sypialni buduje również zaufanie, poczucie bliskości oraz intymności. Jeśli chcesz słowami urozmaicić grę wstępną, usiądź naprzeciwko partnera i powiedz mu, co ci się w nim podoba i wizualnie, i mentalnie – niech twój partner zrewanżuje ci się tym samym.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej: filmy erotyczne

Filmy sygnowane znakiem XXX to kolejny ciekawy pomysł na urozmaicenie gry wstępnej. Wybór erotycznych filmów jest ogromny, dlatego każda para znajdzie coś dla siebie. Możecie postawić na delikatne i subtelne erotyki lub na bardziej wyuzdane pozycje.

Sposobów na wprowadzenie nowości w sypialni jest całe mnóstwo. Ważne, aby nie bać się eksperymentować i o tych eksperymentach rozmawiać. Musisz mieć na uwadze to, że nie wszystkie urozmaicenia przypadną wam do gustu. Nie można jednak spoczywać na laurach, bo w sypialni zagości chłód i obojętność, a to nie służy żadnemu związkowi.

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here