Jak wygrywać przetargi medyczne za pomocą nowoczesnych technologii?

0
799

Przetargi medyczne to wyzwanie dla większości firm farmaceutycznych. Aby móc je wygrywać, nie wystarczy posiadanie doskonałej oferty i konkurencyjnej ceny – niezbędna jest także wiedza na temat przetargów lekowych organizowanych przez szpitale na przestrzeni ostatnich lat. Potrzebnej wiedzy w postaci analiz oraz raportów dostarcza Scula, narzędzie BI stworzone przez firmę Lideo w celu skutecznego i umiejętnego zarządzania przetargami.

Scula – nowoczesne narzędzie BI wspierające zarządzanie przetargami

Scula to narzędzie BI (Business Intelligence) stworzone przez Lideo – polską firmę technologiczną, która dostarcza rozwiązania informatyczne dla branży szpitalnej. Jego funkcjonalność jest skierowana do wszystkich firm farmaceutycznych, które poszukują odpowiedzi na pytanie, jak efektywnie przygotować się do postępowań przetargowych na bazie danych, aby maksymalizować szanse na wygrywanie przetargów szpitalnych. Zadaniem usługi Scula jest dostarczanie czytelnych i zrozumiałych analiz opierających się o dane historyczne pochodzące z  przetargów lekowych organizowanych przez polskie szpitale na przestrzeni ostatnich lat. Analizy są elementem niezbędnym i ułatwiającym zarządzanie przetargami medycznymi.

W oparciu o dane powstają raporty Scula, które udostępniane są użytkownikom w przystępnej formie interaktywnych wizualizacji, do których dostęp uzyskuje się w aplikacji webowej. Raporty są skierowane głównie do producentów leków, gdyż opierają się o substancje czynne, molekuły. Precyzyjnie filtrowane oraz selekcjonowane informacje są prezentowane w postaci czytelnych i przydatnych pod względem biznesowym raportów, z których korzystanie czyni przygotowywane się do przetargów szpitalnych łatwiejszym, skuteczniejszym i efektywniejszym. W efekcie szanse na powodzenie zostają zwiększone, a firma farmaceutyczna przybliża się do wygranej.

Jak wygrywać przetargi medyczne i nie tylko?

Scula, czyli rozwiązanie od firmy Lideo to nowoczesne i innowacyjne wsparcie na rynku produktów leczniczych, za pomocą którego przygotowywanie się do udziału w przetargach lekowych nigdy nie było takie proste. Raporty Scula oprócz tego, że dostarczają wiedzy podczas opracowywania strategii udziału w przetargach medycznych, pomagają również we wprowadzaniu na rynek przetargowy nowych produktów leczniczych, wspierają w optymalizowaniu podejmowanych działań biznesowych oraz ułatwiają skuteczne poszukiwanie zupełnie nowych perspektyw biznesowych.

Narzędzie Scula pozwala nie tylko odpowiedzieć na pytanie, jak wygrywać przetargi medyczne, ale także oferuje dodatkowe, cenne wsparcie dla wszystkich swoich użytkowników. Producenci leków już dostępni na polskim rynku, dzięki jego funkcjonalności mają szansę na zoptymalizowanie swojej polityki cenowej i produktowej, zwiększenie skuteczności udziału w przetargach lekowych oraz uzyskanie dostępu do cennych danych ułatwiających wprowadzanie na rynek leków generycznych. Z funkcjonalności Scula skorzystają także firmy farmaceutyczne, które dopiero planują zaistnienie na polskim rynku, rozpoczynają dystrybucję swoich preparatów na terenie Polski oraz planują podjęcie działalności biznesowej na rynku szpitalnym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here