Esperal Warszawa – gdzie wszyć lek w Warszawie?

0
2890

Osoby zmagające się z problemem alkoholizmu poszukują różnych rozwiązań mających ułatwić im wyjście z nałogu. Jednym z najbardziej popularnych jest esperal – wszywka alkoholowa mająca na celu wywołanie wstrętu do trunków i obawy przed ich spożywaniem. Jest to możliwe dzięki obecności substancji czynnej znanej jako disulfiram. Jej działanie można określić jako zwielokrotnione objawy kaca, wśród których pojawiają się m.in. nudności, drgawki, przyspieszone bicie serca czy wzmożone uczucie lęku. Esperal jest aplikowany podskórnie w formie tabletek wszywanych zazwyczaj w okolicach łopatek lub pośladków. Zabieg jest jednym z elementów terapii awersyjnej, która wykazuje się dużą skutecznością w przypadku osób uzależnionych. Sama abstynencja jest poniekąd wymuszona z uwagi na obawy bez negatywnymi konsekwencjami spożycia alkoholu, do których może należeć nawet zagrożenie życia. Osoby, które chciałyby poddać się zabiegowi wszycia esperalu powinny zdecydować się na wybór gabinetu zapewniającego fachowość i pełen profesjonalizm. Jakie warszawskie placówki są warte uwagi?

Alko.doctor

Gabinet jest znany z wysokiej skuteczności leczenia i indywidualnego podejścia do pacjenta. Chorzy mogą liczyć nie tylko na fachowa porady, pomoc i wsparcie ze strony specjalistów, ale przede wszystkim na bezpieczne wykonanie zabiegu, bez obaw o późniejsze komplikacje. Lekarze z alko.doctor przykładają dużą uwagę do estetycznego wyglądu skóry po zabiegu. Z tego względu placówka jest polecana przede wszystkim osobom, które oczekują dużej dyskrecji. Po zagojeniu się rany, jednym śladem jest bardzo niewielka blizna. Całość przebiega w komfortowych warunkach i bezstresowo. Dodatkowym źródłem wsparcia i informacji dla osób zainteresowanych wszyciem esperalu jest całodobowa infolinia, z której mogą dowiedzieć jak przebiega zabieg, jak należy się do niego przygotować i jakie są ewentualne przeciwwskazania. Placówka oferuje atrakcyjne ceny zabiegów. Wyspecjalizowana kadra dopasowuje dawkę leku nie tylko do wieku pacjenta, ale również jego stanu zdrowia i stanu uzależnienia.

Perfect.clinic

To kolejna warszawska placówka polecana wszystkim osobom, które zmagają się z problemem alkoholowym i oczekują wysokiej jakości usługi. Zabieg wszycia esperalu jest przeprowadzany przez doświadczonych lekarzy, dzięki czemu przebiega praktycznie bezboleśnie i bardzo sprawnie. Placówka również oferuje całodobową infolinię, gdzie pracownicy udzielają wszelkich informacji o oferowanych usługach. Specjaliści z perfect.clinic mogą pochwalić się dużą skutecznością leczenia pacjentów z nałogiem alkoholowym i wysokim poziomem zaufania. Oprócz wszycia esperalu, chorzy mogą skorzystać także z wlewów witaminowych, uzupełniających poziom minerałów i mikroelementów w osłabionym organizmie.

Nasz-gabinet.pl

Nasz gabinet oferuje kilka wersji zabiegów wszycia esperalu w Warszawie, dopasowanych do potrzeb pacjenta i jego możliwości finansowych. Opcja standard to jak sama nazwa wskazuje najbardziej standardowa i jednocześnie najbardziej ekonomiczna wersja. Drugi pakiet określany jako vip jest przeznaczony dla osób, którym zależy przede wszystkim na komforcie. W skład pakietu, oprócz wszycia esperalu, wchodzi również zastrzyk z antybiotykiem, który minimalizuje ryzyko ewentualnych powikłań i rozpuszczalne szwy. Dzięki temu pacjent nie musi umawiać się na dodatkowe wizyty lekarskie. Ostatnia opcja – gold sprawdzi się w przypadku chorych, którym zależy na jak największej dawce leku. W tym pakiecie pacjenci otrzymują maksymalną dawkę esperalu, która może zostać wszyta aż w trzech miejscach. Oprócz antybiotyku i rozpuszczalnych szwów, przysługują im także dwie bezpłatne kontrolne wizyty lekarskie. Zabieg oferowany w warszawskiej placówce jest przeprowadzany przez kadrę doświadczonych lekarzy, a po jego zakończeniu pacjent może wrócić do wykonywania swoich codziennych czynności. Całość trwa zaledwie 30 minut, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu i materiałów. Gabinet prowadzi także konsultacje telefoniczne.

[Głosów:5    Średnia:4.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here