Jak działają plastry na odchudzanie?

0
2123

Wraz z pierwszym powiewem wiosny bardziej krytycznie przyglądamy się swojemu odbiciu w lustrze. Jeśli widzimy nadmiar zapasów po zimie, to ostatni moment, aby popracować nad sylwetką przed sezonem letnim. Nie każdy ma dość odwagi, żeby pojawić się wśród wytrawnych znawców fitnessu w siłowni. Dla mniej śmiałych jest na szczęście kilka alternatywnych metod odchudzania.

Wiosenne porządki

Wzmożone zainteresowanie suplementami diety, które mają podkręcić nasz metabolizm, widać w każdej aptece oraz drogerii, posiadającej preparaty, które nie są lekami. Walcząc z nadmiernymi kilogramami zwykle nie chcemy wybrać się do lekarza lub dietetyka, bo to spora fatyga i stres. Nie każdy ma ochotę wykonywać badania morfologiczne oraz drastycznie ograniczać ilość kalorii w codziennej diecie. Zwłaszcza, że lekarze są mocno wyczuleni na każde dodatkowe 5 kilo, jakie widać na pacjencie. Chętnie moralizują i wymieniają listę chorób, jakie nas czekają. Kto by chciał tego słuchać z własnej, nieprzymuszonej woli? Między innymi z tego powodu intensywnie szukamy sposobów mało inwazyjnych, po których spodziewamy się pozytywnych efektów. Nawet, jeśli trzeba na nie nieco poczekać.

Pobudzanie przed skórę

Ciekawym pomysłem na walkę z nadwagą jest stosowanie plastrów odchudzających SlimWrap. Są reprezentantem sporej gamy produktów odchudzających, ale to właśnie one warte są przetestowania. Jako alternatywa dla suplementów, przyjmowanych doustnie, cieszą się sporym zainteresowaniem. Pomagają wizualnie wyszczuplić sylwetkę oraz wygładzić i ujędrnić skórę bez głodowych diet i wielu litrów potu, straconych podczas treningu. Czy takie pobudzanie przez skórę jest skuteczne? Przecież ma ona kilka warstw, więc jak efekty plastrów dotrą głębiej? Działanie plastrów odchudzających SlimWrap przypomina body wrapping, czyli wyszczuplanie sylwetki za pomocą folii spożywczej. Okleja się nią dowolną część ciała, która jest poddana uciskowi i wyższej temperaturze. To bardzo popularne zabiegi kosmetyczne o dużej skuteczności.

Całodobowe działanie

Body wraping zwykle stosuje się na jakiś czas. Plastry SlimWrap mamy na sobie całodobowo. Można je dyskretnie nosić w każdej sytuacji bez obaw, że ktoś podejrzy nasz “wspomagacz”. Plastry są niewidoczne pod ubraniem i nie zostawiają plam ani zabrudzeń. Nasączono je specjalną kompozycją roślinnych składników, które stymulują krążenie krwi. Pomagają również usunąć nadmiar wody i toksyn z organizmu. Plastry odchudzające stosuje się na brzuch, ale nie tylko. Umożliwiają natychmiastowe, wizualne wyszczuplenie tej części ciała, jak również talii. Można przy ich pomocy wysmuklić także ramiona, biodra oraz pośladki. Dodatkowym efektem działania jest również gładka, napięta i jędrna skóra.

Plastry odchudzające SlimWrap łatwo się przykleja i dopasowuje do ciała. Opakowanie zawiera 4 sztuki. To wystarczająca ilość do tego, aby się przekonać, na ile są skuteczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here