Jaki preparat na zagęszczenie włosów?

0
1006

Problem łysienia to nic fajnego – prześwitująca skóra głowy i łyse placki dodają lat i obniżają pewność siebie nawet najbardziej atrakcyjnej osoby. Jeśli nie stać cię na przeszczep włosów możesz zastosować preparat z nanowłóknami, które przyczepiając się do włosów dają natychmiastowy efekt zagęszczenia. Co warto o nich wiedzieć?

Twoim problemem są przerzedzone, cienkie włosy z prześwitami? Dotyka on wielu osób, szczególnie mężczyzn i związany jest zazwyczaj z hormonami. Jedynym sposobem na permanentne zagęszczenia włosów jest przeczep. Oczywiście, jako zabieg chirurgiczny wykonywany w prywatnych klinikach, jest bardzo drogi i nie zawsze możliwy do wykonania. Alternatywą może być stosowanie kosmetyków do zagęszczania włosów. Jedną z ciekawych propozycji są kosmetyki z nanowłóknami Toppik, który jako jeden z nielicznych na rynku daje natychmiastowy efekt. W jaki sposób?

Jak działa kosmetyk do zagęszczania włosów z mikrowłóknami?

Kosmetyk do zagęszczania włosów Toppik to tubka zawierająca mikrowłókna, które przywierają do naturalnych włosów i błyskawicznie je zagęszczają. Dzięki doskonałej przyczepności mikrowłókna Toppik utrzymują się na włosach nawet tydzień. Jednocześnie bardzo łatwo je usunąć – wystarczy umyć włosy zwyczajnym szamponem. Co istotne, mikrowłókna do zagęszczania Toppik nie osypują się, dzięki czemu nie brudzą ubrań czy pościeli.

Produkt jest łatwy w użyciu – wystarczy posypać włosy mikrowłóknami w miejscach, gdzie widoczne są prześwity skóry głowy. Następnie włosy trzeba przeczesań dłońmi, co sprawi, że mikrowłókna przyczepią się do włosów i gotowe. Całość aplikacji zajmuje ok. 30 sekund. Toppik dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej – różne odcieni brązu i blondu, a także do włosów czarnych, siwych, białych i kasztanowych. Obecnie, w związku ze zmianą szaty graficznej opakowań, oryginały Toppik do zagęszczania włosów można kupić w niższej cenie: https://www.dermago.pl/mikrowlokna/toppik-25g-ostatnie-sztuki.html.

Kiedy warto zagęszczać włosy mikrowłóknami?

Powiedzieliśmy już, że jedyną skuteczną metodą zwiększenia ilości włosów na głowie jest chirurgiczny przeszczep. Oczywiście tak drogi zabieg jest poza finansowym zasięgiem większości osób. Dlatego preparaty takie jak Toppik z mikrowłóknami będą dobrym rozwiązaniem, które można stosować do zagęszczania włosów na co dzień. Jeśli szykujesz się do ważnego spotkania, sesji zdjęciowej czy po prostu chcesz czuć się pewniej w swoim ciele możesz go stosować. Nie ma żadnych medycznych ograniczeń, a ponadto efekt jest natychmiastowy, a rezultat – naprawdę tak dobry jak pokazują to zdjęcia.

Więcej na temat preparatu Toppik oraz innych specjalistycznych kosmetyków do zagęszczania włosów metodą mikrowłókien przeczytasz na stronie oficjalnego polskiego dystrybutora https://www.dermago.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here