Nowoczesne centrum okulistyczne w Lublinie

0
775

O potrzebie dbania o własne zdrowie nie trzeba nikomu mówić. Intensywna praca i współczesny tryb życia istotnie wpływają na naszą kondycję zdrowotną. Mimo że dobrze się odżywiamy i staramy się żyć aktywnie, to i tak pojawiają się problemy z różnymi narządami naszego ciała, również z oczami. Szczególna troska o oczy jest jak najbardziej uzasadniona. Mieszkańcy Lublina i okolic nie muszą już daleko szukać doświadczonych specjalistów w zakresie leczenia oczu. Na terenie miasta znajdują się dwie nowoczesne poradnie okulistyczne oraz szpital chirurgii jednego dnia.

Najważniejsze informacje o centrum okulistycznym w Lublinie

Wspomniane wyżej poradnie oraz szpital działają pod wspólnym szyldem Centrum Okulistycznego Eyemed. Przy czym szpital chirurgii jednego dnia wraz z poradnią okulistyczną znajdują się na ulicy Witolda Chodźki 13, natomiast druga poradnia okulistyczna działa w budynku mieszczącym się na ulicy Pana Balcera 6b. Co istotne, dla pacjentów Eyemed wytyczono specjalne miejsca parkingowe.

W Klinice Eyemed zatrudnieni są doświadczeni lekarze. W zespole znajdują się: okuliści, optometryści oraz mikrochirurdzy. Większość z nich posiada tytuły naukowe, co świadczy o tym, że dysponują zarówno wiedzą praktyczną, jak i teoretyczną. Praktyka naukowa i współautorstwo publikacji naukowych pozwala lekarzowi na kontakt z wszelkimi nowinkami w zakresie współczesnych sposobów leczenia. Odgrywa to niezwykle istotne znaczenie, jeżeli chcemy korzystać z najnowocześniejszych metod leczenia.

W diagnostyce i leczeniu wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości. Nowoczesne urządzenia, wiedza i empatia lekarzy sprawiają, że wizyta przebiega sprawnie i komfortowo.

Jakiego rodzaju usługi medyczne realizuje Eyemed?

Oferta Kliniki dostosowana jest do wszelkich schorzeń związanych z oczami. W standardowej ofercie Centrum Okulistycznego Eyemed znajduje się:

  • laserowa korekcja wad wzroku, w tym najnowocześniejsza metoda SmartSurface,
  • terapia stożka rogówki, w tym zabiegi cross-linking,
  • chirurgia zaćmy, obejmująca wszczepienie soczewek jednoogniskowych, wieloogniskowych i torycznych,
  • leczenie AMD – iniekcje doszklistkowe,
  • laseroterapię, w tym między innymi: kapsulotomia, irydotomia, trabekuloplastyka laserowa w jaskrze, zabiegi laserowe siatkówki w cukrzycy, laser mikropulsowy,
  • inne zabiegi okulistyczne, czyli: chirurgia witreoretinalna, chirurgia jaskry i zabiegi okuloplastyczne,
  • konsultacje okulistyczne.

W Klinice można wykonać badania diagnostyczne takie jak: pachymetria rogówki, tomografia optyczna, angio OCT w wizualizacji 3D, ultrasonografia, perymetria (komputerowe badanie pola widzenia) różnymi metodami, pomiar ciśnienia elektronicznym tonometrem PASCAL oraz tonometrem aplanacyjnym, tomografia komputerowa rogówki, cyfrowe zdjęcie dna oka, posiew, badania histopatologiczne, badanie wady refrakcji i dobór okularów korekcyjnych.

Praktyczne porady dla pacjentów udających się na wizytę

Na stronie internetowej Kliniki Eyemed znajduje się szczegółowy cennik poszczególnych badań i zabiegów. Wizyta w Centrum Okulistycznym Eyemed może odbyć się na zasadach komercyjnych, jak również może być refundowana przez NFZ (należy posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza dowolnej specjalizacji).

W razie pytań, warto skorzystać z formularza kontaktowego lub rejestracji telefonicznej. Dla klientów przygotowano również możliwość odbycia wizyty zdalnej (teleporady) oraz rejestracji on-line (brak konieczności podawania danych osobowych).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here