Nasiona konopii z bezpiecznego źródła

0
212

Jeśli właśnie interesujesz się nasionami konopi indyjskiej, z pewnością zastanawiasz się, jak wybrać sprawdzonego sprzedawcę. Oczywiście nie jest to najłatwiejsze zadanie, gdy na rynku istnieje tak wielu dostawców. Warto jednak zwrócić uwagę na renomę, a także ich nasiona, w jakim są stanie. Podpowiedzią będą także opinie innych kolekcjonerów. Dzisiaj wyjaśniamy, co wybrać sativa czy indica, jak rozpoznać zdrowe nasiona i jaki sklep wybrać! Zachęcamy do lektury!

Sativa czy indica?

Rozważasz, czy sativa, czy indica będą dla Ciebie lepszym wyborem? Jak możesz się domyślać, wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji oraz oczekiwań. Zanim podejmiesz decyzję, musisz poznać, czym tak naprawdę się różnią te dwa warianty. Zauważalna różnica jest między innymi w działaniu. Odmiany sativa dają efekt pobudzający i energetyzujący, co może prowadzić do powstania uczucia euforii oraz kreatywności i umysłowego pobudzenia. Indica z kolei cechują się raczej relaksującym oraz uspokajającym wpływem. Nasiona marihuany tego typu mogą przyczynić się do złagodzenia stresu czy napięcia mięśniowego. Zastanawiając się, co wybrać: sativa czy indica, musisz także wiedzieć, że te gatunki różnią się cechami w kwestii właściwości fizycznych. Sativa zwykle rosną wyżej, z kolei indica są niższe oraz bardziej krzaczaste.

Jak rozpoznać wysokiej jakości nasiona marihuany?

Gdy chcesz kupić nasiona marihuany, zależy Ci na dobrym źródle. Wiele powiedzą Ci w takiej sytuacji same nasiona. By rozpoznać, czy są zdrowe, zwróć uwagę między innymi na:

  • kolor oraz kształt – nasiona uznawane za zdrowe są brązowe lub czarne. Twoją czujność powinny wzbudzić natomiast nasiona o zielonym, białym lub jasnym kolorze. Takie mogą okazać się niedojrzałe lub uszkodzone. Kształt nasion może się różnić w zależności od odmiany, ale powinny być ogólnie symetryczne;
  • powierzchnia nasion – zdrowe odmiany będą gładkie, bez plamek czy uszkodzeń na powierzchni;
  • twardość oraz trwałość – nasiona marihuany wysokiej jakości będą odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także twarde. Jeśli trafisz na miękkie i rozpadające się, zrezygnuj z zakupu.

Zainteresuj się nasionami konopii indyjskiej ze sklepu GrowSeed. Marka proponuje ogromny wybór, a także prowadzi sklepy stacjonarne w Polsce m.in. we Warszawie i Wrocławiu oraz Poznaniu.

Polecany sklep z nasionami konopi

Jeśli chcesz wybrać, jak najlepsze źródło dostaw nasion marihuany, koniecznie zasugeruj się opiniami innych kolekcjonerów. Zwróć także uwagę na to, ile lat na rynku istnieje marka, a także jakich producentów zapewnia. Dobre są zwykle sprzedawcy proponujący szeroki wybór klasycznych producentów. Pod uwagę warto wziąć także to, czy marka ma sklepy stacjonarne. Pozwala to bowiem przekonać się na własne oczy, w jakich warunkach są przechowywane rośliny, a także czy są wysokiej jakości. Sprawdzone nasiona marihuany otrzymasz w sklepie GrowSeed. Marka proponuje nawet nasiona medyczne, które znajdziesz na stronie: https://growseed.pl/nasiona-medyczne/stres.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here