Catering dietetyczny. Jedz zdrowo i zapomnij o gotowaniu w domu

Trendy związane ze zdrowym odżywianiem są w Polsce silnie obecne. Konsumenci szukają sposobów na to, aby spożywać pyszne dania, a jednocześnie wpływać pozytywnie na swój organizm. Motywacje są rozmaite. Najczęściej korzystającym z wszelkiego rodzaju diet zależy na redukcji wagi lub utrzymaniu jej na odpowiednim poziomie. Inny ważny cel, idący w parze z już wskazanymi, to po prostu zjadanie zdrowych posiłków. Nie wszyscy mają czas i możliwości, aby samodzielnie przyrządzać takie potrawy. Catering dietetyczny jest dla nich rozwiązaniem godnym rozważenia. Poziom usług w tym zakresie jest na ten moment coraz wyższy. Cennik wcale nie musi stanowić dla potencjalnie zainteresowanych przeszkody – nawet w realiach mniejszego miasta!

Dla kogo catering dietetyczny?

Usługi tego typu są adresowane do każdego, kto chce się odżywiać w sposób zbilansowany, a przy tym obliczony na uzyskanie konkretnych efektów związanych z poprawą samopoczucia czy spadkiem wagi. W praktyce po takie rozwiązania sięgają dziś głównie osoby młode i zapracowane, nie mogące się pochwalić nadmiarem wolnego czasu. Trzeba zaznaczyć, że tacy ludzie nie mieszkają wyłącznie w dużych ośrodkach. Co z tymi, którzy na co dzień funkcjonują w stosunkowo niedużych miastach i miasteczkach? Okazuje się, że ten segment usług rozwija się również w takich lokalizacjach.

catering dietetyczny

Oddaj swoje menu w ręce fachowców

Hotel i restauracja Dwór Fijewo to jeden z liderów, gdy chodzi o klasę bazy noclegowej w województwie kujawsko-pomorskim. O świetnych pokojach i doskonałej kuchni powiedziano i napisano już wiele, ale teraz marka zaczyna się kojarzyć także z cateringiem dietetycznym. – Oferujemy klientom dwa plany dietetyczne. Dostarczamy dziennie pięć posiłków bezpośrednio do zamawiającego, w wyznaczonych dniach i godzinach. Wszystko przyrządzone pod okiem naszego szefa kuchni – mówi pani Agata Małek z Dworu Fijewo. Czy są chętni na taki model żywienia? – Zainteresowanie jest coraz większe. Golub-Dobrzyń okazał się bardzo otwarty na takie innowacje – odpowiada pani Agata.

Jak wygląda koszt cateringu dietetycznego?

Niektórzy sądzą, że takie rozwiązanie jest zbyt drogie i między innymi z tego powodu nie decydują się na nowoczesną dietę pudełkową. To jednak błędne rozumowanie. Nawet żyjąc na co dzień w stosunkowo niedużym mieście, można zjadać zdrowe i pyszne dania, wpisujące się w założenia racjonalnego odżywiania. Sukces, który odniósł catering dietetyczny w Golubiu-Dobrzyniu jasno pokazuje, że to w pełni wykonalne. Oferta Dworu Fijewo może stać się swego rodzaju wzorcem dla innych firm w Polsce, które chcą zaproponować klientom dietę na miarę XXI wieku.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here