Aparat lingwalny sposobem na piękny uśmiech

0
2347

Problemy związane z wadami zgryzu nie należą niestety do rzadkości. Borykają się z nimi zarówno młode osoby, jak i dorośli. Nie warto jednak zwlekać z decyzją, by wybrać się do ortodonty, gdyż dzisiejsze aparaty są praktycznie niewidoczne i nie przeszkadzają ani w mówieniu, ani w jedzeniu.

Dlaczego pacjenci się nie leczą?

Mimo iż wady zgryzu są powszechnym problemem, to nadal dużą część społeczeństwa dotknięta tym problemem nie szuka pomocy. W większości spowodowane jest to wstydem, bo tradycyjne aparaty są bardzo widoczne i przeszkadzają w mowie. Kładąc nacisk na estetykę, warto skorzystać z nowoczesnych metod leczenia i zainwestować w aparat lingwalny, który na pewno nie będzie powodował żadnego dyskomfortu, a wręcz przeciwni jest prawie niezauważalny i może skorygować nawet duże wady.

Aparat lingwalny spełnia oczekiwania    

Osoby, które podjęły leczenie zgryzu, na pewno będą zadowolone z aparatu językowego. Taki rodzaj aparatu nie posiada metalowych zamków, tak jak tradycyjny więc nie będzie szpecił. Zakładany jest od wewnętrznej strony zębów, więc nie trzeba martwic o swój wygląd. Dużą zaletą jego jest także fakt, iż dopasowywany jest pod zgryz konkretnego pacjenta.

Czy aparat incognito jest wart swojej ceny?

Jak najbardziej tak. To, że pomaga skorygować wady zgryzu to jedno, lecz cechuje się także dużą trwałością, gdyż wykonywany jest ze stopów złota, a co za tym idzie, aparat nie przemieszcza się, więc nie ma ryzyka, iż odklei się od zamków i wypadnie w najmniej odpowiednim momencie.

Gdzie można kupić aparat lingwalny?

Taki aparat musi być dopasowany przez ortodontę, więc konieczna będzie wizyta w profesjonalnym gabinecie takim jak http://www.orto.info.pl/certyfikowany-gabinet-techniki-lingwalnej/, gdzie na pewno lekarz specjalista dobierze metodę leczenia dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Należy jednak pamiętać, iż nie jest to darmowe leczenie, jednak piękny uśmiech wart jest każdej ceny.

Dla kogo polecany jest aparat?

Z takiego leczenia powinny skorzystać osoby z problemami zgryzu, którzy cenią sobie i estetyczny wygląd i komfort użytkowania. Tradycyjne aparaty mogą powodować bolesność, a także ranić wewnętrzne ścianki jamy ustnej. Aparat językowy jest pod tym względem znacznie bardziej bezpieczny i praktycznie niewyczuwalny. Nie powoduje też znacznego zniekształcenia mowy ani nie powoduje powstawania odwapnień na zębach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here