Zalety spodni roboczych Engelbert Strauss 

0
776

Niemiecka marka Engelbert Strauss jest producentem odzieży roboczej, obuwia ochronnego, a także sprzętu ochrony osobistej. Jej oferta jest bardzo szeroka, a jakość ich produktów jest najlepszą wizytówką marki. Szukając idealnych spodni roboczych, warto dokładnie sprecyzować swoje oczekiwania, gdyż wśród ubrań z metką Engelbert Strauss znajdziemy modele stworzone z myślą o konkretnych grupach zawodowych, takich jak monterzy, malarze, czy parkieciarze i wiele innych.

Dlaczego warto wybrać spodnie robocze Engelbert Strauss?

Odzież robocza niemieckiej marki Engelbert Strauss posiada szereg zalet, dzięki czemu jest bardzo często wybierana przez profesjonalistów, którzy mają świadomość tego, jak odpowiedni ubiór oraz idący za tym komfort są ważne w pracy. Odzież robocza ma za zadanie także chronić osoby pracujące bardzo często w trudnych i niebezpiecznych warunkach. Spodnie Engelbert Strauss opisuje sklep BalticBHP, my również postaramy się im lepiej przyjrzeć, aby sprawdzić, dlaczego warto je kupić.

Przede wszystkim istotną kwestią jest materiał, z którego uszyte są spodnie robocze niemieckiej marki. Jest to elastyczny materiał bXeric®, który gwarantuje swobodę ruchów oraz wygodę podczas pracy w różnych pozycjach. Producent zapewnia, że tkanina ta jest rozciągliwa w czterech kierunkach, wytrzymała i oddychająca. Skład tego materiału to 90% poliamidu oraz 10% elastanu. Istotnym elementem tej części garderoby jest też specjalny pas EAZYFIT, który zapewnia dopasowanie do każdej sylwetki. Za wygodę podczas prac wymagających kucania bądź pozycji klęczącej odpowiadają specjalne elastyczne wstawki z tyłu kolan oraz po wewnętrznej stronie ud. Ogromną zaletą spodni roboczych Engelbert Strauss jest także duża ilość praktycznych i pojemnych kieszeni, nowoczesny design oraz wzór, który kamufluje plamy z farby oraz inne zabrudzenia.

Na co zwracać uwagę kupując odzież roboczą?

Zakup odzieży roboczej jest bardzo ważną kwestią, gdyż nasz strój wbrew pozorom ma duży wpływ na jakość naszej pracy. Przede wszystkim ubrania robocze muszą być dopasowane do środowiska naszej pracy, a więc warunków, w których będziemy je wykorzystywać. Pod uwagę należy wziąć to, czy wykonujemy swoje obowiązki na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Odzież robocza dla pracowników, których miejscem pracy jest otwarta przestrzeń, musi spełniać dodatkowe wymagania dotyczące odporności na deszcz, wiatr i niskie temperatury. Bardzo ważną kwestią jest to, że odzież robocza musi spełniać warunki BHP.

Elementy garderoby roboczej

W skład garderoby roboczej wchodzą takie elementy, jak:

spodnie,

rękawice,

buty,

podkoszulki, koszulki z rękawem lub bez,

kurtki,

koszule flanelowe,

elementy ochrony słuchu oraz głowy (nauszniki, kaski).

Poza opisanymi w poprzednim akapicie elementami, które wpływają na to, że odzież robocza jest bardzo wygodna i funkcjonalna, producenci oferują także szereg innych rozwiązań, które mogą ułatwić np. pracę na budowie. Są to różnego rodzaju klamry, zaczepy, sprzączki, rzepy, zatrzaski, czy zamki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here