Jakie funkcje ma prasa do oleju Wartmann?

0
1399

Prasa do oleju zyskuje coraz większą popularność wśród osób, które zaczynają doceniać zalety olejów tłoczonych na zimno. Urządzenie, które chcemy dzisiaj przedstawić, pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości oleju bez zbędnego wysiłku. Przeczytaj, czym charakteryzuje się prasa Wartmann i jakie funkcje może zaoferować.

Jakie są zalety oleju tłoczonego na zimno?

Na wstępie słów kilka warto poświęcić omówieniu zalet oleju tłoczonego na zimno. Wytwarzanie oleju w temperaturze poniżej 35 stopni sprawia, że zachowuje on najwięcej cennych składników. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6, omega-9 oraz wiele wartościowych witamin. Zachowanie tych właściwości jest możliwe, jeśli używasz oleju, nie poddając go obróbce termicznej. Na oleju tłoczonym na zimno nie wolno smażyć. Wtedy traci on wszystkie swoje właściwości.

Jak działa prasa do oleju Wartmann?

Prasa Wartmann pozwala na pozyskanie nawet 80% oleju zawartego w wybranym surowcu. Co ciekawe możesz także wykorzystać łupiny pozostałe po tłoczeniu oleju. Wystarczy zmiksować je w blenderze, aby uzyskać ekologiczną mąkę.

Dużym atutem prasy do oleju Wartmann jest intuicyjna obsługa. Wystarczy wybrać surowiec, który będzie tłoczony, wsypać go do urządzenia, uruchomić prasę i czekać na efekt.

Prasa do oleju Wartmann pozwala na tłoczenie oleju z nasion arganu, gorczycy, lnu, sezamu, chia, herbaty, maku, słonecznika, migdałów, dyni i wielu innych. Ponadto w prasie możesz wyprodukować oleje z orzechów laskowych, włoskich, ziemnych, nerkowca, brazylijskich i pistacjowych.

W zestawie oferowanym przez sklep.ronic.pl znajdziesz pojemnik na odpady oraz pojemnik z sitkiem na olej, a także szczotkę do czyszczenia i klucz do demontażu moździerza. Do urządzenia dołączona jest także instrukcja w języku polskim.

Jakie funkcje ma prasa do oleju Wartmann?

Wśród najważniejszych cech prasy do oleju Wartmann warto wymienić wysoką wydajność urządzenia. Pozwala ono na uzyskanie ekstrakcji na poziomie 80% zawartości tłuszczu. Dużym atutem prasy jest powiększony lej zasypowy, który zmieści nawet 1 kg nasion. Urządzenie ma także powiększone pojemniki na olej i makuch. Wyjmowany tunel moździerza znacznie ułatwia czyszczenie oraz konserwację całego urządzenia. Na uwagę zasługuje także dostępność aż 8 programów tłoczenia.

Prasa Wartmann WM-2002OP III generacji jest naturalnym następcą urządzenia sygnowanego symbolem WM-1402OP. Najnowszy model prasy do oleju stanowi połączenie wysiłków specjalistów firmy Wartmann oraz sugestii użytkowników urządzenia. Dzięki temu najnowszy model jest wolny od bolączek technicznych, jakie dotknęły jego poprzednika. Na uwagę zasługuje także większa funkcjonalność nowego modelu prasy do oleju. Dzięki temu prasa jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, pozwalając na produkcję wysokiej jakości oleju tłoczonego na zimno.

Prasa do oleju Wartmann jest już dostępna w regularnej sprzedaży. Odwiedzając stronę sklep.ronic.pl, możesz zapoznać się z pełną specyfikacją urządzenia oraz przeczytać komentarze klientów, którzy korzystają z nowoczesnej prasy do oleju. W każdej chwili możesz także skorzystać z opcji szybkiego kontaktu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Kupując prasę do oleju Wartmann, bardzo szybko docenisz zalety olejów tłoczonych na zimno.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here