Dziel się swoimi literackimi skarbami. Skup książek — Zielona Góra

0
1948

Nałogowi czytelnicy znają ten ból, gdy chcą kupić sobie nową książkę, ale brakuje im miejsca na regale. Pojawia się więc pytanie, jak mądrze pozbyć się choć części naszych zbiorów? To wcale nie takie trudne. Istnieje świetne rozwiązanie, które pozwala nam sprzedać książki, a tym samym nie wychodzić z domu. Skup książek — Zielona Góra to doskonała opcja dla każdego czytelnika! To nie tylko świetna możliwość na pozbycie się lektur, lecz także na powiększenie swojej kolekcji. Przekonaj się sam!

Jak wygląda proces sprzedaży książek?

Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni na nowe książki, przeprowadzasz się lub z innych powodów chcesz pozbyć się swoich lektur, trafiłeś idealnie! Na początek przygotuj książki, które chcesz sprzedać, pamiętaj, że powinny to być egzemplarze, które nie powstały wcześniej niż w 2006 roku. Gdy już przygotujesz poszczególne książki, znajdź ich numer ISBN, a następnie wpisz w wyszukiwarkę na stronie internetowej Skupszop. Otrzymasz propozycję kwoty, którą skup jest ci w stanie zaoferować za daną pozycję. Pamiętaj, że minimalna kwota całej transakcji to 40 zł, dlatego lepiej przygotować sobie kilka książek. Ewentualną zapłatę za książki otrzymasz przelewem, natomiast możesz wybrać opcję, w której skup wpłaca należność na cel charytatywny. Ty zyskujesz więcej przestrzeni w domu, a potrzebujący cenne dary.

Jak nadać paczkę z książkami?

Po zatwierdzeniu kwoty, która została nam zaproponowana, powinniśmy wysłać paczkę. Możemy zrobić to za pośrednictwem skupu, czyli skorzystać z usług kurierskich. W wyznaczonym terminie, kurier zapuka do naszych drzwi i odbierze przesyłkę. Warto pamiętać, że paczka, którą przekazujemy kurierowi, nie może być cięższa niż 30 kg. Jeśli chcemy osobiście zająć się wysyłką, możemy również wybrać taką opcję. Koszt związany z zamówieniem kuriera leży po stronie skupu. Natomiast, gdy zdecydujemy się samodzielnie nadać paczkę, otrzymamy dodatkowe 7 zł, doliczone do rachunku.

Skupszop to nie tylko sprzedaż

Strona internetowa Skupszop.pl oferuje znacznie więcej niż sprzedaż. To idelane miejsce, w którym znajdziemy tysiące tytułów w niesamowicie niskich cenach. Możemy najpierw zwolnić miejsce na naszych regałach, a następnie uzupełnić je nowymi perełkami. Szukając na stronie odpowiedniego egzemplarza, mamy możliwość skorzystania z wielu filtrów. Między innymi możemy dostosować ceny tak, aby przykładowo nie przekraczały 20 zł. Dodatkowo mamy możliwość wybrania kategorii, która nas interesuje czy konkretnego autora. Co więcej, według naszych osobistych preferencji możemy oglądać jedynie te książki, które są w twardej okładce. Mówiąc w skrócie, mamy możliwość dostosowania wszystkich ustawień tak, aby w prosty sposób znaleźć to co nas naprawdę interesuje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here