Ta firma oferuje najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie laboratoryjne

0
767

We współczesnym świecie rozwojowi przemysłu oraz zmianom społecznym, towarzyszy wiele zagrożeń. Wśród nich istotne znaczenie odgrywają czynniki biologiczne. Dlatego tak bardzo pożądane jest udoskonalenie systemu diagnostyki laboratoryjnej. Z jednej strony dziedzina ta jest w stanie uchronić nas przed różnego rodzaju zachorowaniem, z drugiej pozwala na uzyskanie wiedzy w zakresie nabytych już zakażeń lub chorób. Większość z nas nie ma świadomości, jak bardzo rozbudowana jest branża diagnostyki mikrobiologicznej. Aby uzupełnić tę lukę, warto zaznajomić się z ofertą firmy Argenta.

Marka o międzynarodowym zasięgu

Argenta to marka, której historia sięga lat 90. XX wieku. Firma ta jest polskim przedstawicielem angielskiego koncernu Thermo Fisher Scientific, wytwarzającego produkty do diagnostyki mikrobiologicznej. Argenta jest zatem dystrybutorem odczynników do diagnostyki mikrobiologicznej, nowoczesnych automatycznych systemów diagnostycznych, wyposażenia laboratoriów, urządzeń służących do badania czystości mikrobiologicznej środowiska produkcji. Katalog produktów składa się z ponad 1000 pozycji.

Wśród zadowolonych odbiorców firmy znajdują się między innymi: prywatne i publiczne laboratoria kliniczne, laboratoria badające żywność, jednostki naukowo-badawcze (uczelnie, zakłady produkcyjne), instytucje odpowiedzialne za zdrowie i higienę (między innymi: Zakłady Higieny Weterynaryjnej, Inspekcja Sanitarna). Są to zatem podmioty, których głównym profilem działalności jest diagnostyka. Laboratorium jest bowiem miejscem, które do podstawowej działalności, potrzebuje odpowiedniego sprzętu oraz wyposażenia.

Sprzęt laboratoryjny

Za pośrednictwem spółki Argenta można nabyć wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny. Jest on wykonany zgodnie z najnowszymi trendami w tej branży. W asortymencie firmy znaleźć można:

 • czytniki płytek Multiscan FC, Multiscan SKY oraz wielomodułowy czytnik mikropłytek – Varioskan LUX,
 • komory laminarne,
 • łaźnie wodne standardowe lub z wytrząsaniem,
 • mierniki laboratoryjne, w tym służące do pomiaru PH (stołowe i przenośne), konduktometry, tlenomierze, mierniki uniwersalne,
 • urządzenia cieplne, tj. inkubatory i suszarki laboratoryjne,
 • wirówki i wytrząsarki,
 • urządzenia chłodnicze, w tym chłodziarki i zamrażarki,
 • pozostałe urządzenia, takie jak: termobloki, termomiksery, mieszadła, płyty grzewcze, termostaty, aparaty i zasilacze do elektroforezy.

Wszystkie będące w ofercie urządzenia posiadają gwarancję producenta. Każdy klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne ze strony dystrybutora.

Wyposażenie laboratorium

Argenta to także sprawdzony dostawca wyposażenia laboratorium oraz odczynników chemicznych. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

 • produkty służące bezpieczeństwu w laboratorium, czyli: fartuchy ochronne, ochraniacze, rękawice laboratoryjne, stojaki i worki na odpady,
 • mieszadła magnetyczne, w tym mieszadła z grzaniem oraz mieszadła bez grzania,
 • pipety laboratoryjne,
 • papierki wskaźnikowe i pH metry,
 • wirówki oraz probówki,
 • wyposażenie dodatkowe, takie jak: akcesoria do mikroskopowania, akcesoria do ważenia (na przykład: mikroszpatułki, szklane naczynka wagowe), filtry strzykawkowe, termometry, statywy na próbówki.

Więcej informacji na temat oferty Argenta można uzyskać, przeglądając ofertę produktową znajdującą się na stronie internetowej firmy. Przy okazji można skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Na pytania klientów chętnie odpowiadają przedstawiciele handlowi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here