Jak bezpiecznie powiększyć członka?

0
822

Większy penis to marzenie wielu mężczyzn. Okazuje się, że istnieją domowe sposoby na powiększenie penisa, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Statystycznie około 80% mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru przyrodzenia, co wiąże się z jego grubością i długością. Jak powiększyć penisa? Jakie sposoby na powiększenie członka warto wypróbować? O czym pamiętać?

Jak powiększyć członka?

Decyzja o chęci powiększenia penisa ma często związek z namowami partnerki. Dawniej brano pod uwagę zabiegi chirurgiczne, które z czasem straciły uznanie. Odpowiadając na pytanie, jak powiększyć członkarozważyć warto domowe sposoby. Wśród nich najpopularniejsze są:

  • tabletki,
  • żele powiększające penisa,
  • ekspandery,
  • pompki do penisa.

Domowe sposoby na powiększenie penisa

Bez wątpienia najpopularniejsze jest zażywanie tabletek, które zakupimy w atrakcyjnej cenie. Jedyne, o czym należy pamiętać, to systematyczne połykanie tabletki, zgodnie z zaleceniami producenta. Konsumenci wskazują, że to najszybsza i najbardziej skuteczna metoda na powiększenie członka. Badania mówią o tym, że efekty zauważymy już po 3 tygodniach – członek może zyskać nawet 2 centymetry w tym czasie.

Kolejną opcją jest żel na powiększenia penisa. Koszt stosowania jest nieco wyższy niż w przypadku tabletek, jednak obiecywane efekty zachęcają do wypróbowania. Przy tych produktach wskazuje się, że możliwe jest wydłużenie przyrodzenia o 8 cm i jego pogrubienie o 4,5 cm. Nie zapominajmy o specjalnych pompkach, które cechują się dużą dostępnością. Dobrać można próżniową pompkę, która generuje podciśnienie lub wodną pompkę, która wykorzystuje środowisko wodne i jest bardziej bezpieczna.

Ostatnim pomysłem jest sięgnięcie po ekspander, który jest znanym sposobem powiększania penisa. Pozwala stopniowo go rozciągać, co prowadzi do wydłużenia.

Sposoby na powiększanie członka – co wybrać?

Mężczyźni podczas wyboru domowych metod na powiększenia członka zastanawiają się, ile będzie kosztować dane rozwiązanie. Cena zależy od danej metody, przy czym najtańsze jest zastosowanie tabletek, żeli lub pompek. Bardzo ważne jest to, że każdy organizm inaczej zareaguje na działanie danego specyfiku. Jednakże nie warto przejmować się kompleksami, którym można przeciwdziałać. Jeśli właściwie dobierzemy metodę powiększenia penisa, z pewnością zyskamy całkowite zadowolenie i spełnienie. Bezpiecznym pomysłem jest kuracja tabletkami, która nie powinna wpłynąć na potencję i inne odczucia związane ze stosunkiem seksualnym. Wiele zależy od własnych preferencji i oczekiwań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here